Adobe

Software společnosti Adobe Systems je určený především pro grafiky, fotografy, marketingové a reklamní pracovníky, předtiskovou přípravou a zpracování videa. Mezi nejznámnější aplikace patří Photoshop, Illustrator a Adobe Acrobat. Tyto a další aplikace jsou dostupné v rámci služby Adobe Creative Cloud.


Adobe Photoshop

Adobe Photoshop je nejpokročilejší aplikace pro úpravu obrázků na světě. Photoshop vám umožní vylepšit, retušovat a zpracovat fotografie a další obrázky a vytvářet kompozice.

Adobe Illustrator

Adobe Illustrator je software pro vytváření vektorové grafiky a ilustrací. Illustrator se používá v brandingu, při tvorbě marketingových materiálů, přípravě grafiky pro web, video i film.

Adobe InDesign

Adobe InDesign je určený pro sazbu, vytváření designu a typografii stránek pro nejrůznější formy zpracování počínaje knihami a brožurami přes digitální časopisy až po aplikace pro iPad.

Adobe Acrobat

Adobe Acrobat je program určený pro vytváření různých typů dokumentů ve formátu PDF. Adobe Acrobat umožňuje také snadné vytváření a analýzu formulářů.

Adobe Lightroom

Adobe Lightroom je aplikace pro zpracování a správu fotografií. V Adobe Lightroom snadno a rychle upravíte fotografie ať již zrovna používáte stolní počítač, tablet iPad nebo telefon iPhone.

Adobe Animate

Adobe Animate (dříve Flash) je software pro vytváření interaktivních animací pro webové aplikace, aplikace pro různé typy mobilních zařízení, hry a filmy.

Adobe Premiere

Adobe Premiere je software pro profesionální střih a zpracování videa. Adobe Premiere používají televizní a filmová studia. Adobe Premiere úzce spolupracuje s Adobe After Effects.

Adobe After Effects

Adobe After Effects je software pro vytváření animací a vizuálních efektů při zpracování videa. Adobe After Effects je určený pro televizní a filmovou postprodukci.

Adobe Camera RAW

Adobe Camera RAW je modul Adobe Photoshop. Camera RAW umožňuje zpracování snímků ve formátu RAW, který používá řada profesionálních i standardních digitálních fotoaparátů.